Zaproszenie na konferencję z biesiadą w Górach Świętokrzyskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji w dniu 2 czerwca 2017 roku, nt. „Pozorna ochrona – dopasowanie środków ochrony indywidualnej wyzwaniem polskiego BHP”, której program obejmuje dobór, poprawne użytkowanie, zakładanie, dopasowanie oraz ocenę stanu technicznego środków ochrony indywidualnej. Organizatorami są oddziały starachowicki i kielecki OSPS BHP, członkowie sieci Ekspertów ds. BHP, CIOP-PIB oraz firma 3M.

Wydarzenie odbędzie się w samym sercu Gór Świętokrzyskich, na skraju Puszczy Jodłowej w Ośrodku Turystyczno-Wypoczynkowym „Jodłowy Dwór” w Hucie Szklanej. W pobliżu ośrodka, znajduje się 1000-letni klasztor z relikwiami Krzyża Świętego, owiana legendami Łysa Góra oraz osada średniowieczna.

Program konferencji:

Koszty uczestnictwa: członkowie OSPSBHP – 50 zł/za osobę, osoby niezrzeszone – 70 zł/za osobę. W cenie zawarto menu: czarcia zupa, mix grillowy:  kaszanka, kiełbasa (grillowa i biała), karczek, skrzydełka, żeberka, boczek, ziemniaki, napoje.

Koszt uczestnictwa, prosimy przekazać na konto bankowe OSPSBHP o/Starachowice do 21 maja 2017 r. Bank Spółdzielczy Starachowice: 59 8518 0006 2001 0005 3426 0001, z dopiskiem: konferencja oraz imię i nazwisko uczestnika.

Dla uczestników konferencji i biesiady z Kielc oraz Starachowic, organizujemy bezpłatny transport. Szczegółowe informację udziela:

1. Kamila Pękalska, tel. 608 053 568 (dojazd z i do Kielc).
  2. Andrzej Karykowski, tel. 608 690 925 (dojazd z i do Starachowic).

W ośrodku istnieje możliwość  wynajmu pokoju hotelowego we własnym zakresie: pokój 2 osobowy (ze śniadaniem) - 160 zł, pokój 3 osobowy (ze śniadaniem) - 210 zł, pokój 4 osobowy (ze śniadaniem) - 250 zł, pokój 5 osobowy (ze śniadaniem) - 300 zł, apartament (ze śniadaniem) - 260 zł.