Aktualności

Kondolecje po śmierci naszego kolegi Józefa Wójcika
2018-09-15

Pragniemy złożyć kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia z powodu nagłej śmierci naszego kolegi Józefa Wójcika. Był wspaniałym człowiekiem cieszącym się powszechnym szacunkiem, który poświęcił wiele lat na budowaniu bezpieczeństwa pracy.

Więcej...
Kondolencje po śmierci naszego kolegi Pawła Chudyka
2018-09-15

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Pawła Chudyka, wieloletniego pracownika służby bezpieczeństwa i higieny pracy, zasłużonego członka naszego oddziału i wspaniałego człowieka.

Więcej...
Konferencja w Parku Etnograficznym w Tokarni „Świadoma i bezpieczna praca na wysokości”
2018-09-15

W dniu 25 maja br. z okazji 15-lecia istnienia oddziałów starachowickiego i kieleckiego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP, zorganizowana został konferencja na temat świadomej i bezpiecznej pracy na wysokości. Wydarzenie odbyło się w pięknej scenografii na terenie parku etnograficznego muzeum wsi kieleckiej w Tokarni w sercu gór świętokrzyskich.

Więcej...
Prezes Andrzej Karykowski w Zarządzie Głównym Stowarzyszenia
2018-01-26

Mamy zaszczyt poinformować, że Prezes naszego oddziału Pan Andrzej Karykowski, podczas zjazdu nadzywczajnego delegatów Stowarzyszenia w wyborach uzupełniających w dniu 8 grudnia 2017r. zdobył 73 głosy i został członkiem Zarządu Głównego OSPSBHP !

Więcej...
Wyjazd studyjny do Elektrowni Kozienice
2017-11-04

W dniu 30 września br. oddział starachowicki OSPSBHP, zorganizował wyjazd studyjny do Elektrowni Kozienice dla członków oddziału oraz zaproszonych gości z oddziału kieleckiego.

Więcej...
Relacja z konferencji "Pozorna ochrona – dopasowanie środków ochrony indywidualnej wzywaniem polskiego BHP"
2017-06-28

Czy pracownicy mają świadomość sensu stosowania, a pracodawcy zakupu środków ochrony indywidualnej (ŚOI)? Czy służba bhp wie, jak prawidłowo dopasować ŚOI do danego zagrożenia? Jak właściwie prowadzić szkolenia pracowników, aby chętnie stosowali ŚOI?

Więcej...
Zaproszenie na konferencję z biesiadą w Górach Świętokrzyskich
2017-04-30

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji w dniu 2 czerwca 2017 roku, nt. „Pozorna ochrona – dopasowanie środków ochrony indywidualnej wyzwaniem polskiego BHP”, której program obejmuje dobór, poprawne użytkowanie, zakładanie, dopasowanie oraz ocenę stanu technicznego środków ochrony indywidualnej. Organizatorami są oddziały starachowicki i kielecki OSPS BHP, członkowie sieci Ekspertów ds. BHP, CIOP-PIB oraz firma 3M.

Więcej...
Szkolenie w zakresie doboru rękawic ochronnych oraz spotkanie przedświąteczne
2017-04-30

W dniu 5 kwietnia 2017 roku Zarząd Oddziału zorganizował zebranie świąteczne, połączone ze szkoleniem w zakresie doboru rękawic ochronnych, prowadzone przez europejskiego lidera w produkcji i dystrybucji środków ochrony indywidualnej, firmę CERVA Polska Sp. z o.o.

Więcej...
Nasze SUKCESY w 2016 roku
2017-03-12

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt poinformować Państwa, iż nasza praca została doceniona przez Zarząd Główny Stowarzyszenia, kolegów i koleżanki z innych oddziałów oraz redakcję czasopisma Promotor BHP. 

Redakcja wydawnictwa czasopisma PROMOTOR BHP, uchonorowała nas wyróżnieniem za "Najciekawsze przedsięwzięcie oddziału OSPS BHP" (konferencję i piknik edukacyjny w Starachowicach z czerwca 2016 roku). 

Więcej...
Wigilia w klasztorze Cystersów w Wąchocku
2017-02-26

Stało się już tradycją, że jak co roku nasz oddział organizuje wieczerzę wigilijną w Opactwie Cystersów w Wąchocku.

Więcej...
Szkolenie dla członków oddziału
2017-02-25

W dniu 25 listopada 2016 roku dla naszych członków, odbyło się szkolenie zorganziowane przez firmę Berendsen, Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach oraz Zarząd Stowarzyszenia.

Więcej...
Relacja z konferencji i pikniku edukacyjnego "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie"
2016-06-14

W dniu 3 czerwca br. oddział starachowicki Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, zorganizował w Muzeum Przyrody i Techniki "EKOMUZEUM" w Starachowicach konferencję "Zrównoważone życie zawodowe" w ramach europejskiej kampanii społecznej „Bezpieczni na stracie, zdrowi na mecie”.

Więcej...
Laureaci konkursu fotograficznego "Bezpieczeństwo pracy w obiektywie"
2016-05-25

W dniu 25 maja 2016 roku komisja konkusowa rozstrzygnęła konkurs fotograficzny "Bezpieczeństwo pracy w obiektywie".  Jury przyznało 1 nagrodę główną i 3 wyróżnienia. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane na łamach miesięcznika „Bezpieczeństwo Pracy – Nauka i Praktyka”.

Więcej...
Laureaci konkusu plastycznego "Bezpieczni na starcie"
2016-05-25

W dniu 25 maja 2016 roku komisja konkusowa rozstrzygnęła konkurs plastyczny "Bezpieczni na starcie", wyłaniając laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas młodszych I – III i uczniowie klas starszych IV- VI.

Więcej...
Zebranie członków oddziału starachowickiego OSPSBHP w dniu 20 maja 2016
2016-05-25

W dniu 20 maja 2016 roku, odbyło się zebranie członków oddziału starachowickiego OSPSBHP, dotyczące organizacji  w dniu 3 czerwca 2016 roku w Starachowicach konferencji "Zrównoważone życie zawodowe", pikniku edukacyjnego "Bezpieczni na stracie, zdrowi na mecie" oraz ogniska w Nadleśnictwie Marcule.   

Więcej...
Zaproszenie na piknik edukacyjny "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie"
2016-05-18

Serdecznie zapraszamy pracodawców i mieszkańców Starachowic na piknik edukacyjny BHP "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie", który odbędzie się 3 czerwca 2016 w godzianch 13.00 - 18.00 na Placu pod Skałkami w Starachowicach. ZAPRASZAMY! 

Więcej...
Zaproszenie na konferencję "Zrównoważone życie zawodowe"
2016-05-17

Oddział starachowicki Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP zaprasza na konferencję "Zrównoważone życie zawodowe" w dniu 3 czerwca 2016 roku o godz. 10.00 w Muzem Przyrody i Techniki "Ekomuzeum".  

Więcej...
Konkurs fotograficzny „Bezpieczeństwo pracy w obiektywie”
2016-05-08

Serdecznie zapraszamy pasjonatów fotografiki do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn.: „Bezpieczeństwo pracy w obiektywie”, organizowanym przez CIOP - PIB we współpracy z Celsium Sp. zo.o., Celsium serwis Sp. z o.o. oraz OSPSBHP o/ Starachowicach. Jesli lubisz fotografować, nie trać czasu.... Zrób zdjęcie osoby, miejsca lub zdarzenia związanego z bezpieczeństwem w pracy.

Więcej...
Konkurs plastyczny pn.: „Bezpieczni na starcie”
2016-05-08

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci starachowickich szkół podstawowych! Konkurs pn.: „Bezpieczni na starcie” o bezpiecznych i zdrowych zachowaniach w szkole organizowane jest przez CIOP-PIB we współpracy z Celsium Sp.zo.o., Celsium serwis Sp.zo.o. oraz OSPSBHP o/Starachowicach. 

Więcej...
Zaproszenie na konferencję i piknik edukacyjny w Starachowicach
2016-05-07

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji dla pracodawców i służb bhp oraz pikniku edukacyjnym „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie", który odbędzie się w dniu 3 czerwaca 2016r. w godzinach 10.00 - 19.00 w Starachowicach.

Więcej...
Spotkanie szkoleniowe oddziału starachowickiego w Maleńcu
2016-05-07

Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP w Starachowicach zorganizował w muzeum techniki w Maleńcu koło Końskich, spotkanie szkoleniowe, którego tematem były „Środki ochrony indywidualnej – podział, wymagania, dobór”.

Więcej...
Wigilia oddziału starachowickiego w klasztorze Cystersów w Wąchocku
2016-02-10

Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP w Starachowicach 18 grudnia 2015 roku, zorganizował wieczerzę wigilijną w Opactwie Cystersów w Wąchocku.

Więcej...